Reklama Przy Drodze Ekspresowej

Billboard przy drodze ekspresowej to doskonała propozycja dla firm, które chcą pozyskać nowych klientów. Nasza firma oferuje duże nośniki reklamowe usytuowane przy ruchliwych drogach ekspresowych w różnych zakątkach kraju. Wszystkie konstrukcje reklamowe i duże szyldy znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach – np. przy S7. Reklama w okolicy dużych miejscowości i dróg ekspresowych czy autostrad to najlepsze sposób na pozyskiwanie nowych Klientów. Warto inwestować w tradycyjne sposoby promocji. Billboard, na którym umieszczona została reklama przy drodze ekspresowej S7 to niedrogi sposób na dotarcie do tysięcy odbiorców. Przekonaj się sam i wynajmij wielkoformatową powierzchnię od TommyRent. Autopromocja na S7 to skuteczna reklama. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zalety reklamy przy drodze ekspresowej S7

Konstrukcje reklamowe przy drogach ekspresowych to bardzo popularny nośnik reklamy. Nasi klienci decydują się na długoterminowy wynajem billboardu, z kilku przyczyn, m.in. z powodu atrakcyjnej ceny zewnętrznej reklamy wielkoformatowej. Koszt takiej kampanii jest o wiele niższy niż reklama telewizyjna lub radiowa, a skuteczność form jest porównywalna. Billboard przy drodze ekspresowej umożliwia dotarcie do tysięcy użytkowników, wśród których znajdują się Twoi potencjalni klienci. Każda reklama na S7 budzi zainteresowanie, zwiększając tym samym świadomość o własnej marce. Wybierz mądrze i postaw na duży nośnik promocyjny. Każda osoba przejeżdżająca obok reklamy na S7 zwróci na nią uwagę.

Jakie korzyści czekają na klientów firmy TommyRent? Decydując się na wynajem dużego nośnika reklamowego z naszej oferty, możesz liczyć na:
  • konkurencyjne ceny,
  • atrakcyjną lokalizację reklamy,
  • bezpieczne i solidne konstrukcje,
  • profesjonalną obsługę,
  • atrakcyjny wygląd reklamy wielkoformatowej.

Stalowe konstrukcje reklamowe TommyRent przy drodze s7

Billboard przy drodze ekspresowej to niezawodna forma reklamy, która skutecznie przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Przedsiębiorcy z różnych branż chętnie decydują się na wynajem dużych szyldów przy ruchliwych drogach ekspresowych, które każdego dnia pokonują dziesiątki tysięcy kierowców. Wynajmując wielkoformatowe powierzchnie reklamowe z naszej firmy, możesz liczyć na solidne i bezpieczne rozwiązania. Konstrukcje wykonujemy wyłącznie z atestowanej stali, która jest przystosowana do użycia zewnętrznego. Każda umieszczona reklama na S7 – drodze ekspresowej – odznacza się wysoką odpornością na:

  • deszcz,
  • śnieg,
  • niskie i wysokie temperatury,
  • promieniowanie ultrafioletowe.

Dodatkowo wszystkie stelaże posiadają szerokie, stalowe podstawy, które gwarantują stabilność nawet w czasie największej wichury. Skontaktuj się z nami i już dziś wynajmij billboard w jednej z naszych atrakcyjnych lokalizacji.

Skontaktuj się teraz i zarezerwuj swoje miejsce!

Wyślij zapytanie już teraz!