Wynajem

Szukasz skutecznego i niedrogiego sposobu na dotarcie ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców? Jeśli tak, to wynajem reklamy przy drodze od TommyRent jest właśnie dla Ciebie. W naszej ofercie znajdują się wielkoformatowe powierzchnie reklamowe zlokalizowane przy najruchliwszych drogach krajowych, drogach ekspresowych oraz autostradach. Możemy Tobie zaproponować wynajem reklamy przy autostradzie A2. autostradzie A1, Zakopiance i wielu innych ruchliwych drogach.

Reklama przy drodze krajowej

Wynajem reklamy przy drodze krajowej to świetne rozwiązanie dla firm, które szukają taniego i skutecznego sposobu na rozreklamowanie swoich produktów czy usług. Billboard przy drodze to jeden z najskuteczniejszych nośników reklamy, który pozwala, przy stosunkowo niewielkich kosztach, na dotarcie do szerokiego grona odbiorców – kierowców oraz przechodniów – wśród których mogą znajdować się przyszli klienci Twojej firmy.

Reklama przy drodze szybkiego ruchu

Reklama przy drodze szybkiego ruchu to bardzo popularne rozwiązanie wśród firm chcących się rozreklamować. Duże nośniki reklamowe, takie jak billboardy od TommyRent, charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem. Dzięki temu skutecznie przyciągają uwagę osób poruszających się po drodze. Na dużą popularność takiej formy reklamy wpływa także fakt, że wynajem billboardu przy drodze szybkiego ruchu jest tańszy niż na przykład kampania reklamowa w telewizji.

Reklama przy drodze ekspresowej

 

Wynajem reklamy przy drodze ekspresowej to świetny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki oraz zaprezentowanie swojej oferty. Niewątpliwą zaletą kampanii billboardowej jest możliwość zmiany szaty graficznej reklamy. TommyRent umożliwia zmianę grafiki w czasie trwania kampanii, co pozwala na szybkie dostosowanie reklamy na billboardzie do nowej kampanii reklamowej. Elastyczność to cecha, którą docenia wielu reklamodawców.

Reklama przy autostradzie

Reklamy wielkoformatowe od TommyRent są zlokalizowane przy najpopularniejszych i najruchliwszych drogach. Posiadamy w ofercie między innymi billboardy przy autostradach A1 oraz A2. Duże natężenie ruchu na tych drogach sprawia, że znajdujące się przy nich reklamy trafiają do wielu odbiorców. Jeśli szukasz taniego i skutecznego sposobu na promocję swojej firmy to reklama przy autostradzie na wynajem jest właśnie dla Ciebie.

Skontaktuj się teraz i zarezerwuj swoje miejsce!

Wyślij zapytanie już teraz!