Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna to niezwykle skuteczny kanał przekazu, przy pomocy którego można dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Mimo rosnącej popularności internetu i e-reklam reklama outdoor wciąż przynosi przedsiębiorstwom zyski. W TommyRent zajmujemy się wynajmem długoterminowym powierzchni reklamowych. Nasze konstrukcje są ulokowane przy najbardziej ruchliwych miejscach w Polsce. Reklama zewnętrzna pozwoli Ci nie tylko zwiększyć zainteresowanie swoją ofertą, ale także dotrze do szerszego grona konsumentów oraz zwiększy rozpoznawalność Twojej marki.
Reklama outdoor od TommyRent może być umieszczona przy jednej z najbardziej ruchliwych dróg krajowych, ekspresowych czy przy autostradach. Nasze konstrukcje znajdziesz między innymi przy autostradzie A2, drodze ekspresowej S7 czy drodze krajowej DK37. Oferujemy różne formy reklamy zewnętrznej: billboardy, megaboardy, duże szyldy reklamowe oraz reklamy wielkopowierzchniowe.

Billboardy

Oferujemy wysokiej jakości konstrukcje, tak zwane billboardy. Są one wykonane w pełni ze stali atestowanej – nasze stelaże nie są podatne na warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, ulewy czy śnieg. To najwyższej jakości konstrukcje, które zostały zaprojektowane przez specjalistę. Wszystkie billboardy są postawione zgodnie z prawem budowlanym. Billboardy to jeden z najprostszych sposobów, by zwrócić uwagę potencjalnych klientów na Twoje usługi lub produkty. Można ich także użyć do zwiększenia świadomości marki.

Duże szyldy reklamowe

Jedną z kolejnych form reklam outdoor są duże szyldy reklamowe. Te specjalistyczne konstrukcje zostały – podobnie jak billboardy – wykonane ze stali atestowanej. Oferowane przez nas szyldy reklamowe to kompletny produkt, którego projekt jest ustalany z klientem od początku. TommyRent oferuje wynajem długoterminowy tych nośników reklamowych. Umożliwiamy wymianę grafiki w zależności od zmienności oferty czy pomysłu na dalszą kampanię.

Konstrukcje wolnostojące

Zajmujemy się także wynajmem długoterminowym konstrukcji wolnostojących. To jedna z form reklamy zewnętrznej, która jest jedną z najtrwalszych, jeżeli chodzi o stelaż. Konstrukcje wolnostojące są na stałe związane z gruntem. Niektóre firmy oferują znacznie tańsze, ale dużo mniej stabilne stelaże obciążane bloczkami betonowymi. Należy uważać na tego typu stelaże, ponieważ nie są one odporne na na przykład silny wiatr i bardzo często się przewracają, niszcząc grafikę i bannery.

Megaboardy

Jakie jeszcze są rodzaje reklamy zewnętrznej? To także megaboardy, które TommyRent ma w swojej ofercie. To duże, zadrukowane tkaniny, których rozmiary mogą dochodzić do 300 m². Tkanina rozpostarta jest na specjalistycznej konstrukcji, którą dla naszej firmy przygotowała osoba, specjalizująca się w projektowaniu odpornych na pogodę rusztowań. Megaboardy to nośniki reklamowe, które mają niestandardowe wymiary – najczęściej mocuje się je do fasady budynku. Zarówno tkanina, jak i stelaż, wykazują się nadzwyczajną odpornoscią na uszkodzenia mechaniczne.

Reklama wielkopowierzchniowa

Jedną z wielu zalet reklamy wielkopowierzchniowej jest jej ogromny zasięg przy jednoczesnej możliwości targetowania kampanii reklamowej do określonych grup docelowych. W niektórych przypadkach im większa reklama, tym lepiej. Reklama wielkopowierzchniowa jest widoczna z daleka i od razu przyciąga wzrok, co może przełożyć się na skuteczność w przekazie.

Skontaktuj się teraz i zarezerwuj swoje miejsce!

Wyślij zapytanie już teraz!