Megaboardy

Megaboardy to megareklama! Przekonaj się o tym, podejmując współpracę z firmą TommyRent. Firmom z całej Polski, które chcą zainwestować w efektywną promocję, proponujemy megaboardy reklamowe na wynajem, położone w strategicznych punktach komunikacyjnych, czyli przy autostradach i często uczęszczanych drogach. Stabilne konstrukcje wykonane z ocynkowanej stali zapewniają dużą widoczność i potencjał reklamowy. Dlaczego jeszcze warto na nie postawić?

Megaboardy reklamowe - gwarantowana widoczność w atrakcyjnej cenie!

Megaboardy to konstrukcje reklamowe z tkaniny o ogromnym formacie. Powierzchnia reklamowa w ich przypadku wynosi od 50 do 400 metrów kwadratowych, co sprawia, że zapewniasz sobie stuprocentową widoczność niezależnie od lokalizacji. Megaboardy reklamowe przy autostradzie, drodze ekspresowej czy wojewódzkiej o dużym natężeniu ruchu mają potencjał równie duży, jak rozmiary. Codziennie w ich okolicy przemieszczają się tysiące ludzi, którzy chętnie skorzystają z oferty restauracji, hoteli czy supermarketów. Proponujemy konstrukcje oświetlane, jednostronne lub dwustronne, trwale związane z gruntem lub przenośne.

billboard-tommy-rent-reklamy

Megaboardy - skuteczna reklama w każdych warunkach

Megaboardy reklamowe na wynajem dla klientów indywidualnych i agencji reklamowych zostały zaprojektowane przez architektów z wieloletnim doświadczeniem i aktualnymi uprawnieniami konstrukcyjnymi. Wykonane z najwyższej jakości materiału – ocynkowanej stali nierdzewnej – gwarantują odporność na wilgoć (w tym korozję), opady deszczu i śniegu. Co więcej, stabilna, betonowa konstrukcja sprawia, że są również odpowiednio zabezpieczone przed silnymi podmuchami wiatru. Wszystkie megaboardy zostały postawione zgodnie z przepisami prawa budowlanego.

Firma TommyRent oferuje megaboardy reklamowe przy autostradzie i ruchliwej drodze na terenie całej Polski. Niezależnie od tego, gdzie chcesz promować swoją działalność, zyskasz efektywną i efektowną reklamę, która w połączeniu z chwytliwym hasłem z pewnością zapewni Ci rozpoznawalność i nowych klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się teraz i zarezerwuj swoje miejsce!

Wyślij zapytanie już teraz!