Konstrukcje wolnostojące

Wykorzystaj konstrukcje reklamowe wolnostojące, dzięki którym Twoja reklama będzie odpowiednio wyeksponowana i widoczna dla potencjalnych klientów! Poznaj firmę TommyRent, która oferuje konstrukcje stalowe pod baner reklamowy wykonane z ocynkowanej stali nierdzewnej. Każda konstrukcja dla billboardu reklamowego gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność, utrzymując reklamy nawet o dużym ciężarze o rozmiarach. Jeśli zatem szukasz reklamy outdoorowej na lata, to konstrukcje reklamowe na wynajem są właśnie dla Ciebie.

Ocynkowane konstrukcje reklamowe - synonim jakość

Ocynkowana konstrukcja stalowa pod baner reklamowy to symbol bezpieczeństwa i wysokiej jakości. Wszystko dlatego, że ocynkowanie wzmacnia jej odporność na korozję i działanie wody, więc śnieg i deszcz nie będą jej straszne! Szeroka podstawa, wykonana z bloczków betonowych, bez stosowania linek czy naciągów, sprawia, że konstrukcja stalowa pod baner reklamowy jest zabezpieczona przed działaniem wiatru. Wiele billboardów reklamowych wykonanych w tej technologii wykorzystywanych jest nawet od 10 lat! Oferujemy konstrukcje zaprojektowane przez architektów z aktualnymi uprawnieniami konstrukcyjnymi oraz z odpowiednim doświadczeniem.

Konstrukcje reklamowe wolnostojące - codzienna szansa na pozyskanie klienta

Wyobraź sobie, że każdego dnia konstrukcje reklamowe wolnostojące są mijane przez tysiące lub dziesiątki tysięcy osób zmierzających do pracy autostradą A1, A2 czy A4. Żadna inna reklama nie generuje tak dużego potencjału przy relatywnie niezbyt wysokich kosztach. To nie jedyny powód, dla którego warto współpracować z TommyRent. Co jeszcze jest ważne? Duża widoczność i szeroki wybór formatów. Wszystkie konstrukcje stalowe pod baner reklamowy pochodzą od sprawdzonego producenta zapewniającego długą gwarancję.

Promuj się razem z nami w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, wykorzystując konstrukcje reklamowe wolnostojące!

Skontaktuj się teraz i zarezerwuj swoje miejsce!

Wyślij zapytanie już teraz!