Billboardy

Billboard zewnętrzny to jeden z najskuteczniejszych nośników w reklamie wielkoformatowej. Firmom, które chciałyby zainwestować w konstrukcje billboardowe do reklamy swoich usług i produktów, zachęcamy do kontaktu. Każda konstrukcja pod billboard, którą możesz u nas wybrać, położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu ciągów komunikacyjnych z dużym natężeniem ruchu, np. przy autostradach A1, A2, A4 i tuż obok Zakopianki. Przekonaj się, że billboard reklamowy to solidna konstrukcja i znakomity sposób na promocję!

Billboard reklamowy - dlaczego warto?

Czy wiesz, że billboard reklamowy to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej opłacalnych cenowo sposobów reklamy? Możesz się o tym przekonać, podejmując współpracę z firmą TommyRent. Proponujemy wykonane z atestowanej stali nierdzewnej konstrukcje pod billboard, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć, wiatr, deszcz czy burze. Kolejną zaletą billboardów reklamowych jest możliwość częstej wymiany grafiki – dzięki temu możesz reklamować różne produkty sezonowe, w zależności od pory roku. Billboard to stabilna konstrukcja zapewniająca najwyższe standardy bezpieczeństwa, a także skuteczny sposób promocji, docierający do dużej liczby osób w tym samym czasie. Od czego zależy cena reklamy billboardowej? Przede wszystkim od:

  • wielkości billboardu,
  • czasu ekspozycji,
  • lokalizacji.

Billboard - widoczna wizytówka Twojej firmy

Firma TommyRent oferuje billboardy reklamowe od najlepszych producentów, zapewniających długoletnią gwarancję na konstrukcję. W zależności od potrzeb możesz wybrać billboard o konstrukcji trwale związanej z gruntem lub taki, który można przenieść w inne miejsce. Decydując się na tego typu tablicę reklamową, można promować:

  • hotele,
  • restauracje,
  • warsztaty samochodowe,
  • różnorodne sklepy – supermarkety, RTV i AGD, meblowe oraz inne.

Billboardy to reklamy jedno- lub dwustronne, doskonale widoczne w każdych warunkach, niejednokrotnie oświetlone. Duże natężenie ruchu, wynoszące nawet kilkadziesiąt tysięcy pojazdów w ciągu doby, to gwarancja skutecznej kampanii marketingowej. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się teraz i zarezerwuj swoje miejsce!

Wyślij zapytanie już teraz!