Reklama wielkoformatowa

TommyRent oferuje wynajem długoterminowy powierzchni reklamowych przy drogach krajowych, drogach ekspresowych oraz autostradach. Reklama wielkoformatowa to jeden z najskuteczniejszych nośników reklamy. Duże nośniki reklamowe przy drodze ekspresowej czy autostradzie pozwalają, przy stosunkowo niewielkich kosztach, dotrzeć do szerokiego grona odbiorców: kierowców oraz przechodniów. Szukasz ciekawego, i co najważniejsze, skutecznego nośnika reklamy? Właśnie go znalazłeś! Reklamy wielkoformatowe od TommyRent są zlokalizowane przy ruchliwych drogach, co gwarantuje dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Zalety reklamy wielkoformatowej przy drodze

Dlaczego warto zainwestować w duże nośniki reklamowe przy autostradzie lub drodze ekspresowej? Reklama wielkoformatowa jest jednym z najpopularniejszych nośników reklamowych. Z czego to wynika? Reklama wielkopowierzchniowa jest chętnie wybierana przez firmy przede wszystkim za dwie rzeczy: skuteczność oraz stosunkowo niskie koszty. Biorąc pod uwagę stosunek kosztów wynajmu do liczby potencjalnych odbiorców, do których można dotrzeć, duże nośniki reklamowe przy drodze krajowej lub autostradzie to niezwykle korzystna propozycja. Wynajem reklamy wielkoformatowej jest zdecydowanie tańszy niż na przykład kampania reklamowa w telewizji.

Niewątpliwym atutem reklamy wielkoformatowej jest również łatwa zmiana grafiki. TommyRent oferuje wynajem reklamy wielkoformatowej z możliwością wymiany szaty graficznej, co pozwala szybko zmienić grafikę na nośnikach w razie jakichkolwiek zmian w kampanii reklamowej.

Reklama wielkopowierzchniowa przy najruchliwszych drogach

TommyRent to sprawdzony partner jeśli chodzi o wynajem reklamy wielkoformatowej przy drogach krajowych i autostradach. Jedną z największych zalet nośników reklamowych oferowanych przez TommyRent jest atrakcyjna lokalizacja. Reklamy wielkoformatowe znajdują się przy ruchliwych drogach krajowych, drogach ekspresowych i autostradach, takich jak na przykład autostrada A1, autostrada A2 czy popularna Zakopianka. Lokalizacja taka jest gwarancją tego, że reklama trafi do dużej liczby odbiorców, czyli potencjalnych klientów Twojej firmy. 

Reklamy wielkopowierzchniowe TommyRent wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem. Ich ciekawy wygląd przyciąga uwagę zarówno kierowców, jak i pieszych. Jeśli chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki to reklama wielkoformatowa TommyRent jest właśnie dla Ciebie!

TommyRent umożliwia wymianę szaty graficznej na nośnikach w trakcie trwania kampanii.

Bezpieczne i trwałe reklamy wielkoformatowe przy drogach krajowych

Reklama wielkopowierzchniowa TommyRent to gwarancja bezpieczeństwa oraz wieloletniej trwałości. Oferowane konstrukcje reklamowe są stabilne i niezwykle wytrzymałe. Wynika to z tego, że ich stelaże są wykonane z wysokiej jakości atestowanej stali. To w pełni bezpieczne konstrukcje, przeznaczone specjalnie do zastosowań zewnętrznych. 

Konstrukcje reklamowe TommyRent posiadają szerokie stalowe podstawy. Dzięki nim reklama wielkoformatowa jest stabilna i bezpieczna nawet podczas silnych wiatrów

Reklamy wielkoformatowe TommyRent są odporne nie tylko na silny wiatr. Cechuje je również odporność na pozostałe czynniki pogodowe, takie jak deszcz, śnieg, bardzo wysokie i niskie temperatury. To wszystko sprawia, że reklama wielkopowierzchniowa od TommyRent spełnia swoje funkcje przez wiele długich lat.

Skontaktuj się teraz i zarezerwuj swoje miejsce!

Wyślij zapytanie już teraz!