Wynajem konstrukcji reklamowych

Billboardy to nieodłączny element krajobrazu przy autostradach, drogach ekspresowych i krajowych. Konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe to doskonała inwestycja dla każdej firmy, która chce pozyskać nowych klientów i nie wydać fortuny na kampanię promocyjną. Oczywiście nie musisz kupować własnej powierzchni reklamowej – wystarczy, że wynajmiesz jeden z dużych szyldów przy drodze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje wynajem konstrukcji reklamowych przy ruchliwych drogach.

Konstrukcje reklamowe przy głównych drogach

Szukasz atrakcyjnego miejsca na reklamę? W takim razie mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – reklamę wielkoformatową. Firma TommyRent specjalizuje się w długoterminowym wynajmie konstrukcji reklamowych przy ruchliwych drogach szybkiego ruchu. Autostrady A1, A2, A4, drogi ekspresowe i krajowe (w tym popularna Zakopianka) – wszędzie tam może zawisnąć Twoja reklama wielkoformatowa.

Skorzystaj z naszej usługi wynajmu dużych szyldów przy drodze, a sprzedaż Twoich produktów i usług wzrośnie w błyskawicznym tempie! Zewnętrzna reklama wielkoformatowa to jedna z najskuteczniejszych metod promocji, ponieważ każdego dnia mija się kilkadziesiąt tysięcy kierowców i ich pasażerów. Większość populacji przyswaja informacje za pomocą zmysłu wzroku, dlatego duże szyldy szczególnie zapadają nam w pamięć.

Wynajem konstrukcji pod reklamy wielkoformatowe

Wynajem dużych szyldów przy drodze krajowej, ekspresowej lub autostradzie to rozwiązanie, które posiada wiele zalet. Przede wszystkim, w TommyRent wynajmiesz reklamę wykonaną w formacie panoramicznym, która na pewno przykuje wzrok kierowców i przechodniów. Billboardy to skuteczna i niedroga metoda reklamy – będziesz zaskoczony niską ceną wynajmu. Poza tym, oferowane konstrukcje reklamowe odznaczają się wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, a szerokie stalowe podstawy zapewniają stabilność w czasie wichur.

Wszystko to sprawia, że wynajem konstrukcji reklamowych i dużych szyldów przy:

  • drodze krajowej,
  • autostradzie,
  • ekspresówce,

jest świetną propozycją dla Twojej firmy! Nie czekaj, aż konkurencja Cię wyprzedzi i już dzisiaj wynajmij konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe z TommyRent.

Skontaktuj się teraz i zarezerwuj swoje miejsce!

Wyślij zapytanie już teraz!