Montaż

TommyRent to zespół doświadczonych specjalistów od zewnętrznej reklamy wielkoformatowej. Nasza szeroka oferta obejmuje m.in. montaż konstrukcji reklamowych, który za każdym razem wykonuje grupa wykwalifikowanych pracowników. Nasz zespół dba o to, aby montaż konstrukcji reklamowej przebiegał szybko i sprawnie. Zajmujemy się montażem billboardów ze specjalnych, stalowych stelaży, które przystosowano do pracy na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą naszej firmy – jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszych usług.

 

Szybki montaż konstrukcji reklamowych

Jeśli szukasz firmy, która złoży baner reklamowy w ekspresowym tempie, to skontaktuj się z nami. Firma TommyRent zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem, którzy zajmą się sprawnym i bezpiecznym montażem Twojej konstrukcji reklamowej.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z konstrukcjami reklamowymi – od wykonania projektu, przez produkcję, montaż, aż po wynajem reklamy. Na każdym z tych etapów możesz liczyć m.in. na:

  • terminową obsługę zlecenia,
  • fachową pomoc naszych specjalistów,
  • wysoką jakość oferowanych rozwiązań,
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Profesjonalny montaż konstrukcji reklamowych to nasza specjalność – banery TommyRent stoją w całej Polsce od wielu lat.

Bezpieczne konstrukcje reklamowe TommyRent

Zewnętrzna reklama wielkoformatowa jest doskonałym sposobem na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Budowa i montaż konstrukcji reklamowej to niedrogie rozwiązanie, które bardzo szybko wpłynie na sprzedaż Twoich produktów i usług.
Zdecyduj się na konstrukcję reklamową autorstwa TommyRent, a już wkrótce otrzymasz bezpieczny i solidny billboard, który zamontują nasi doświadczeni pracownicy. Wszystkie oferowane konstrukcje wykonujemy z atestowanej stali, która odznacza się wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Banery przetrwają silny deszcz, śnieg, największe upały i mrozy. W odróżnieniu od zwykłych rusztowań, nasze stelaże z szerokimi podstawami są stabilne nawet w czasie najsilniejszych wichur.

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Skontaktuj się teraz i zarezerwuj swoje miejsce!

Wyślij zapytanie już teraz!