Bezpieczeństwo

Chcesz zdobyć nowych klientów i nie wydać majątku na reklamę? U nas znajdziesz bezpieczne reklamy na wynajem, które postawimy w jednej z atrakcyjnych i ruchliwych lokalizacji. Firma TommyRent specjalizuje się w wynajmie reklam, które wykonano z bezpiecznych i solidnych materiałów najwyższej jakości. Oferujemy bezpieczne reklamy na wynajem przy autostradzie, drodze krajowej i drodze ekspresowej – na pewno znajdziesz tu idealną lokalizację na swój billboard. Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami i wynajmij bezpieczną reklamę przy drodze.

Bezpieczne konstrukcje reklamowe TommyRent

Zewnętrzna reklama wielkoformatowa to świetny sposób na pozyskanie nowych klientów, w końcu duże szyldy przyciągają uwagę każdego uczestnika ruchu. Nasi specjaliści od billboardów zadbają o to, aby Twoja reklama była widoczna i czytelna z dużych odległości, a jej treść zapadła w pamięć odbiorców. W ten sposób bezpieczne reklamy na wynajem pomogą Ci wypromować markę i zwiększyć zyski ze sprzedaży.

Co ważne – wszystkie konstrukcje reklamowe dostępne w TommyRent są bezpieczne i solidne. W przeciwieństwie do zwykłych rusztowań budowlanych, nasze bezpieczne reklamy posiadają szerokie stalowe podstawy, które zapewniają stabilność nawet podczas najsilniejszych wichur. Każdą z bezpiecznych reklam na wynajem wykonaliśmy z atestowanej stali do użytku zewnętrznego, dzięki czemu konstrukcja jest odporna na:

  • deszcz,
  • śnieg,
  • mrozy,
  • upały.

Wynajmij bezpieczną reklamę przy drodze

Szukasz sposobu na skuteczną i niedrogą reklamę? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź nasze bezpieczne reklamy na wynajem. Firma TommyRent specjalizuje się w długoterminowym wynajmie bezpiecznych reklam przy:

  • autostradzie A1, A2, A4,
  • drogach krajowych,
  • drogach ekspresowych.

Wszystkie konstrukcje zbudowano z atestowanych i solidnych materiałów, dzięki czemu nasze reklamy wielkopowierzchniowe będą Ci służyć przez długie lata. Warto podkreślić, że wynajem powierzchni reklamowej z TommyRent jest dużo tańszy niż reklama w telewizji czy radiu.

Posiadamy duże doświadczenie w wynajmie bezpiecznych reklamach przy drogach szybkiego ruchu. Wraz z gotowym billboardem otrzymasz profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do zlecenia. Nie zastanawiaj się dłużej – wynajmij bezpieczny billboard przy ruchliwej drodze.

Skontaktuj się teraz i zarezerwuj swoje miejsce!

Wyślij zapytanie już teraz!