Konstrukcje

Polecamy wysokiej jakości konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe w konkurencyjnych cenach. Oferowane przez nas konstrukcje reklamowe to w pełni stalowe stelaże, które zostały stworzone specjalnie z myślą o reklamie zewnętrznej. To solidne, dedykowane stelaże, a nie rusztowania budowlane, które są podatne na uszkodzenia powodowane przez wiatr. Stabilna konstrukcja reklamowa od TommyRent to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności.

Solidne wykonanie konstrukcji reklamowych TommyRent

Konstrukcje reklamowe wielkoformatowe TommyRent to niezawodne rozwiązanie, które sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Budujemy je wyłącznie z atestowanej stali. Dodatkowo nasze konstrukcje do reklamy wielkoformatowej posiadają szerokie stalowe podstawy, które gwarantują stabilność posadowienia. To wszystko sprawia, że są one odporne na:

  • deszcz,
  • śnieg,
  • niskie i wysokie temperatury,
  • promieniowanie ultrafioletowe.

Oferowane przez nas konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe są projektowane przez doświadczonych konstruktorów, którzy posiadają wszelkie niezbędne, wymagane prawem, uprawnienia. Na nasze konstrukcje reklamowe wielkoformatowe udzielamy 5-letniej gwarancji. 

Sprzedaż konstrukcji stalowych

Zajmujemy się sprzedażą konstrukcji stalowych reklamowych. Jeśli szukasz solidnej konstrukcji pod reklamy wielkoformatowe to znajdziesz ją właśnie u nas. Konstrukcja reklamowa od TommyRent jest wykonana w całości z atestowanej stali, dzięki czemu jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Możesz mieć pewność, że Twoja konstrukcja reklamowa będzie spełniać swoje zadania przez wiele długich lat.

Montaż konstrukcji reklamowych

Montaż konstrukcji reklamowych TommyRent przebiega w sposób sprawny i bezpieczny. Zajmujemy się montażem stalowych stelaży, które są dedykowane zewnętrznej reklamie wielkopowierzchniowej. W odróżnieniu od zwykłych rusztowań budowlanych są one stabilne i bezpieczne nawet w czasie silnego wiatru. Nasze konstrukcje reklamowe stoją od wielu lat w całej Polsce i nawet najsilniejsze wiatry nie spowodowały na nich żadnych szkód. Montaż konstrukcji pod reklamy wielkoformatowe TommyRent jest wykonywany przez wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Bezpieczne konstrukcje reklamowe

Wielkoformatowa konstrukcja reklamowa TommyRent to gwarancja bezpieczeństwa i wieloletniej trwałości. Wysokogatunkowa, atestowana stal oraz szeroka stalowa podstawa – to wszystko sprawia, że oferowane przez nas konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe spełniają swoje funkcje przez wiele długich lat, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Nie straszna im śnieżyca, ulewa, wichura, mróz czy upał. Zostały skonstruowane specjalnie z myślą o zastosowaniu zewnętrznym.

Wynajem konstrukcji reklamowych

Oferujemy wynajem konstrukcji reklamowych przy ruchliwych drogach krajowych, drogach ekspresowych oraz autostradach. Nasze konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe można spotkać na terenie całej Polski – od Zakopanego po Jastarnię. Ich atrakcyjny wygląd sprawia, że skutecznie przyciągają uwagę kierowców i przechodniów. Dzięki nim w stosunkowo tani sposób dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych klientów. Umożliwiamy zmianę szaty graficznej na powierzchni reklamowej w czasie wynajmu.

Skontaktuj się teraz i zarezerwuj swoje miejsce!

Wyślij zapytanie już teraz!