Wynajem reklam

Wysokiej jakości konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe w konkurencyjnych cenach. Oferowane przez nas konstrukcje reklamowe na wynajem to w pełni stalowe stelaże, które zostały stworzone specjalnie z myślą o reklamie zewnętrznej. To solidne, dedykowane stelaże, a nie rusztowania budowlane, które są podatne na uszkodzenia powodowane przez wiatr.

Stabilna konstrukcja reklamowa od TommyRent to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności oraz prestiżowej reklamy outdoorowej.

 

Solidne wykonanie konstrukcji reklamowych TommyRent

Konstrukcje reklamowe wielkoformatowe TommyRent to niezawodne rozwiązanie, które sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Budujemy je wyłącznie z atestowanej stali. Dodatkowo nasze konstrukcje do reklamy wielkoformatowej posiadają szerokie stalowe podstawy, które gwarantują stabilność posadowienia. To wszystko sprawia, że są one odporne na:

  • deszcz,
  • śnieg,
  • niskie i wysokie temperatury,
  • promieniowanie ultrafioletowe.

Oferowane przez nas konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe są projektowane przez doświadczonych konstruktorów, którzy posiadają wszelkie niezbędne, wymagane prawem, uprawnienia. Na nasze konstrukcje reklamowe wielkoformatowe udzielamy 5-letniej gwarancji. 

Wynajem konstrukcji reklamowych


Oferujemy wynajem konstrukcji reklamowych przy ruchliwych drogach krajowych, drogach ekspresowych oraz autostradach. Nasze konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe można spotkać na terenie całej Polski – od Zakopanego po Jastarnię. Ich atrakcyjny wygląd sprawia, że skutecznie przyciągają uwagę kierowców i przechodniów. Dzięki nim w stosunkowo tani sposób dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych klientów. Umożliwiamy zmianę szaty graficznej na powierzchni reklamowej w czasie wynajmu.

Bezpieczne konstrukcje reklamowe

Wielkoformatowa konstrukcja reklamowa TommyRent to gwarancja bezpieczeństwa i wieloletniej trwałości. Wysokogatunkowa, atestowana stal oraz szeroka stalowa podstawa – to wszystko sprawia, że oferowane przez nas konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe spełniają swoje funkcje przez wiele długich lat, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Nie straszna im śnieżyca, ulewa, wichura, mróz czy upał. Zostały skonstruowane specjalnie z myślą o zastosowaniu zewnętrznym.

 

Skontaktuj się teraz i zarezerwuj swoje miejsce!

Wyślij zapytanie już teraz!