Wynajem reklam

Oferowane przez nas konstrukcje reklamowe to solidne, dedykowane stelaże, a nie rusztowania budowlane, które są podatne na uszkodzenia powodowane przez wiatr. Dzięki temu każda kampania reklamowa będzie świetnie się na nich prezentować. Idealne miejsce na Twoją reklamę.

Stabilna konstrukcja reklamowa od TommyRent to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności oraz prestiżowej reklamy outdoorowej.

Wszystkim markom, a także przedsiębiorcom zależy na dotarciu do jak największej liczby nowych klientów. Dzięki oferowanym przez nas konstrukcjom pod reklamy wielkoformatowe w konkurencyjnych cenach jest to możliwe. Można wynająć w pełni stalowe, solidne rusztowania reklamowe znacząco różniące się od tych budowlanych podatnych na uszkodzenia powodowane przez wiatr. To gwarancja tego, że Twoja reklama wielkopowierzchniowa jest bezpieczna i prezentuje się niezwykle estetycznie.

 

Solidne wykonanie konstrukcji reklamowych TommyRent

Jeśli szukasz możliwości promocji swojej marki, warto postawić na jedną z tradycyjnych i efektywnych metod. Reklama wielkopowierzchniowa na stabilnej konstrukcji TommyRent to niezawodne rozwiązanie sprawdzające się w każdych warunkach pogodowych. Wynika to z tego, że budujemy je wyłącznie z atestowanej stali. Dodatkowo nasze nośniki reklamowe posiadają szerokie stalowe podstawy, które gwarantują stabilność posadowienia. To wszystko sprawia, że są one odporne na:

  • deszcz,
  • śnieg,
  • niskie i wysokie temperatury,
  • promieniowanie ultrafioletowe.

Dbamy o bezpieczeństwo, odpowiednią prezentację reklam oraz ich wytrzymałość. Dlatego oferowane przez nas konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe są projektowane przez doświadczonych konstruktorów, posiadających wszelkie niezbędne, wymagane prawem, uprawnienia. Lokalizacja umieszczenia materiałów promocyjnych ma znaczenie. Gwarantujemy zapewnienie świetnego położenia, w którym to żadnemu kierowcy i pasażerowi nie umknie Twoja kampania reklamowa. Autostrada A4 to bardzo popularna trasa codziennie uczęszczana przez tysiące osób. Warto w atrakcyjnej cenie wynająć konstrukcje do reklam wielkopowierzchniowych i pozyskiwać nowych klientów.

powierzchnia reklamowa zakopianka

Wynajem konstrukcji reklamowych

Oferujemy wynajem konstrukcji reklamowych przy ruchliwych drogach krajowych, drogach ekspresowych oraz autostradach. Nasze rusztowania pod reklamy wielkoformatowe można spotkać na terenie całej Polski – od Zakopanego po Jastarnię. Ich atrakcyjny wygląd sprawia, że skutecznie przyciągają uwagę kierowców i przechodniów. Dzięki nim w stosunkowo tani sposób dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych klientów. Umożliwiamy zmianę szaty graficznej na powierzchni reklamowej w czasie wynajmu. Taka reklama outdoor to jeden ze skuteczniejszych sposobów marketingowych. Warto postawić na sprawdzoną metodę.

Bezpieczne konstrukcje reklamowe

Wielkoformatowa konstrukcja reklamowa TommyRent to gwarancja bezpieczeństwa i wieloletniej trwałości. Wysokogatunkowa, atestowana stal oraz szeroka stalowa podstawa – to wszystko sprawia, że oferowane przez nas konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe spełniają swoje funkcje przez wiele długich lat, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Nie straszna im śnieżyca, ulewa, wichura, mróz czy upał. Zostały skonstruowane specjalnie z myślą o zastosowaniu zewnętrznym.

Skontaktuj się teraz i zarezerwuj swoje miejsce!

Wyślij zapytanie już teraz!